Co všechno nabízíme?

Naše služby

Zubní náhrady

Keramické fazety (Veneers)

Keramické fazety (veneers) jsou tenké plátky keramického materiálu o tloušťce 0,3 – 0,6 mm. Keramická fazeta se vyrábí na základě otisku zubů klienta a poté se speciálním materiálem lepí na ošetřovaný zub. Jsou vyráběny v souladu s tvarem a barvou zubů klienta, nebo podle jeho výslovného přání. Tato technologie umožňuje úspěšně přizpůsobit vzhled vlastních zubů a zároveň schovávat všechny nedostatky na zubech klienta. Ošetřený zub se stává pevnějším a barevně se neliší od ostatních zubů. Ošetření je zcela bezbolestné.

Inlay, onlay, overlay (polokorunky)

jedná se o laboratorně vyrobené náhrady chybějící části zubu. Rozdíl mezi jednotlivými typy je v rozsahu nahrazované části zubu. Overlay se používají v případě větších destrukcí zubu, kde přímá fotokompozitní dostavba již není vhodná. Jsou méně invazivní, než korunky. Dovolí zachovat větší množství vlastních tvrdých zubních tkání

Korunky a můstky

Zubní korunky nebo můstky patří mezi fixní nebo-li pevné zubní náhrady, které jsou pevně připojeny na nabroušený zub pacienta poškozený zubním kazem či úrazem. Zubní korunky jsou vlastně umělé pláště doplňující tvar poškozeného zubu. Kromě obnovení zevního tvaru má zubní korunka i funkci ochrannou, kdy nabroušený zub pacienta mechanicky zpevňuje a chrání před zubním kazem. Zubní můstek je velmi často zhotovovaná fixní náhrada, která nahrazuje jeden či více chybějících zubů.

Endodoncie

Při endodontickém ošetření dochází k ošetření vnitřního prostoru zubu, tedy kořenových kanálků zubů. Provádí se vždy, když v zubní dřeni dojde k patologickému procesu. Díky tomuto ošetření může v ústech nadále fungovat i jinak mrtvý zub. Ošetření se provádí s lokálním znecitlivěním a proto je naprosto bezbolestné.

Bělení zubů

Chcete mít bělejší a zářivější úsměv? Pak je právě pro vás určena metoda bělení zubů, která vám pomůže dlouhodobě dosáhnout jejich světlejšího odstínu. Při proceduře ordinačního bělení zubů se používá speciální bělící gel, který se kombinuje s modrým světlem s UV zářením. Bělící proceduru je přitom možné pravidelně opakovat, aby bylo dosaženo co nejlepšího efektu.
B+lení-zubu B+lení-zubupo

Chirurgie a implantace

Potřebujete absolvovat určitý chirurgický zákrok? Nebo přikročit k implementaci zubu, o který jste přišli? V rámci služeb naší kliniky nabízíme i tyto zákroky, které provádíme maximálně šetrně. Vše s vámi přitom předem zkonzultujeme, abyste odcházeli spokojení.

Estetická stomatologie

Estetická stomatologie symbolizuje oblast stomatologie, při které spolupracují odborníci z oblasti dentální hygieny, stomatologie, protetiky a implantologie. Pokud vás trápí estetická záležitost spojená s vašimi zuby, obraťte se na nás. Vše společně zkonzultujeme a navrhneme vám řešení, abyste odcházeli co nejvíce spokojení.

Estetická-stomatologiepred Estetická-stomatologiepo

Kontaktujte nás

Navštivte nás

Smolenská 42/29, Praha 10-Vršovice

Napište nám

asdentalclinic@seznam.cz